Logitech Ürünleri Amazon’da İndirimde! Sizin İçin Seçtiğimiz Ürünler

Bilgisayar ekipmanlarına ihtiyacınız varsa ve yenisini almak istiyorsanız, Amazon’da Gaming Week indirimlerine göz atabilir, kendinize uygun bir ürünü indirimden seçebilirsiniz. Gelin indirimde öne çıkan sizler için seçtiğimiz ürünlere birlikte göz atalım.

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Webtekno sorumlu değildir.
Bu içerik marka iş birliği içeriyor.

Logitech G PRO X SUPERLIGHT Kablosuz LIGHTSPEED Oyuncu Mouse

Dünyanın önde gelen birçok e-spor profesyonelleriyle birlikte tasarlanan Logitech G PRO X SUPERLIGHT Kablosuz LIGHTSPEED Oyuncu Mouse, Logitech G mühendisleri tarafından tasarlanan HERO sensörü sayesinde daha hassas kullanım imkanı sunuyor.

”Ürün hem ele çok güzel oturuyor hem de çok hafif. Bataryası da baya uzun süre gidiyor. Tavsiye ederim.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech F710 Kablosuz Gamepad

2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliği sayesinde neredeyse hiç gecikme olmadan, hızlı bir şekilde veri akışını sağlayan Logitech F710 Kablosuz Gamepad, çift titreşimli bildirim motoru sayesinde daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor.

”Ürünü Mi Box’a bağlı GeForce hizmeti için kullanıyoruz. Tepkiler muhteşem, Logitech kalitesi ürün ve malzeme kalitesi ile kendini belli ediyor. Tavsiye ediyorum.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech Signature MK650 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti

Q klavye tuş dizilimine sahip klavyesi ve beş tuşlu, hem sağ hem de sol el ile kullanılabilir kullanışlı faresi ile günlük kullanıma uygun olan Logitech Signature MK650 Kablosuz Klavye ve Mouse Seti, USB ve Bluetooth seçenekleri olmak üzere iki tür bağlantı kurma yöntemi sunuyor.

”Süper ürün. Hem bluetooth ile bağlandı hem de aparatlı usb’den bağlandı. Marka zaten tartışılmaz. Sessizlik istiyorsanız gerçekten sessiz.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech G G413 SE Kablolu Oyuncu Klavyesi

Isıya ve aşınmaya dayanıklı olarak tasarlanan, oyun becerinizi bir adım ileriye götürecek olan Logitech G G413 SE Kablolu Oyuncu Klavyesi, klavyenizin ömrünü uzatacak PBT tuş kapaklarına sahiptir. Ayrıca beyaz LED aydınlatmasi da bulunuyor.

”Klavye tam istediğim ve beklediğim gibi eksiksiz. Hem oyun hem de iş için ideal bir klavye olduğunu düşünüyorum. Logitech firmasının ürünlerini yıllardır kullanmakta olduğum için de kalitesine güveniyorum. Tavsiye ederim.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech G G102 Kablolu Oyuncu Mouse

Oyun sınıfı bir sensör ve klasik 6 tuşlu tasarımıyla oyununuzda ve masanızda ışık saçacak olan Logitech G G102 Kablolu Oyuncu Mouse, 200-8.000 DPI arasında ayarlanabilir hassasiyete sahiptir. Ayrıca bu mouse, Logitech G HUB uygulaması sayesinde istediğiniz ayarlarda kişiselleştirilebilir.

”Daha önce mouse kullanmıyormuşum dedirtti. İnanılmaz akıcı, aşırı iyi. Fazla söze gerek yok. İhtiyacınız varsa mutlaka alın. Büyüklük olarak da gayet iyi, elime tam oturuyor. Fotoğraflarda küçük gibi göründüğüne bakmayın.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon Gaming Week indirimlerinin tamamına buradan göz atmayı unutmayın!

Sizin için diğer önerilerimiz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir